Вас вітає мережа магазинів Midea Idea

Розширена гарантія 5 років

Послуги з монтажу. Сервісний центр

Сервісне обслуговування кондиціонера допомагає зберігати всі його якісну роботу протягом багатьох років. Систематичний догляд за вашим кондиціонером стане запорукою його довгої служби та виконання функцій, поломок і найголовніше дорогого ремонту.

Послуги нашого сервісного центру представлені по всіх регіонах України.

Наші кваліфіковані фахівці швидко і якісно роблять гарантійний, післягарантійний ремонт, планове, а також позапланове обслуговування кліматичної техніки.

Здійснюючи покупку кліматичного обладнання безпосередньо в наших магазинах, користуючись послугами наших професіоналів, покупець отримує розширену гарантію: плюс два роки на техніку і додатковий рік на проведені монтажні роботи. Таким чином дотримуються всі рекомендації і технології установки. Вся інформація зазначається в гарантійному талоні і акті виконаних робіт.

Наші фахівці приділяють особливу увагу плановому ТО і обслуговування кліматичної техніки. Вони особисто нагадають вам про це, проконсультують після здачі замовлених робіт.

Регулярне ТО гарантує безперебійну роботу обладнання протягом довгого часу. Майстер особисто позначає терміни, виходячи з багатьох факторів. Проводячи ТО, ви допоможете запобігти можливу поломку, а також підвищуєте особисту безпеку.

Замовити монтаж або обслуговування кліматичної техніки ви можете по телефону: +38 (044) 28 88 328.
Актуальні ціни і перелік послуг, що надаються Ви знайдете тут.

Всі види робіт здійснюються тільки кваліфікованими фахівцями по всій території України з усіма необхідними гарантіями і чеками.